VÄGGLAMPOR, 3 st, Hans Agne Jakobsson.

Två vägglampor med vitlackerad metall och mässing höjd 19 cm. En vägglampa med vit- och svart svartlackerad metall höjd 19 cm.

Slitage. Repor och fläckar. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK