ALPINA, fickur, 47,7 mm,

ALPINA, fickur, 47,7 mm,

14K guld, manuell, liten sekundvisare.

Verknr 683996, boettnr 751088.

Vikt totalt ca 58 gram.

Slitage. Urtavla med patina. Smärre bucklor.

Utropspris
2 500 SEK