OKÄND KONSTNÄR 1800/1900-tal, olja på duk, signerad F. Dalton
Landskap med slott, stad och vattendrag. 49 x 59 cm.
Krackelerad och märken efter spännramen. Färgbortfall samt smärre hål vid övre vänstra delen (himlen).