SLAGLÅSGEVÄR, 1800-talets mitt.

Dubbelpipigt. Låset med graverad dekor. Stock med skuren dekor. Längd 120 cm.

Slitage. Repor och stötmärken. Laddstake saknas. Torrsprickor.

Utropspris
3 000 SEK