BORDSLAMPA

1900-talets första hälft.

Vitt porslin med kvinnofigur. Total höjd 29 cm.

Konditionsrapport

Ytslitage, smutsig. Ej funktionstestad.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Törnros

Göteborg

Caroline Törnros

+46-727 257805
caroline.tornros@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10451660 bukobject
    • 10451660 thumb
    • 10451657 thumb
    • 10451658 thumb
    • 10451659 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    10 timmar 36 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    300
    31 EUR
    33 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    123 mar 23:47300SEK