SEELAND

Fickur, 52 mm, savonett.

14K guld, cylindergång, centrumsekund, gravyr, kedja i metall, total vikt 103 g.

Boettnr 26067

Konditionsrapport

Slitage, ställvis hårdare. Bucklor. Kedja med mindre skador.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10501232 bukobject
    • 10501232 thumb
    • 10501226 thumb
    • 10501227 thumb
    • 10501228 thumb
    • 10501229 thumb
    • 10501230 thumb
    • 10501231 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    4 950
    513 EUR
    559 USD

    Budhistorik (10 bud)
    521 apr 13:014950SEK
    4A20 apr 12:234750SEK
    220 apr 12:234600SEK
    Acceptpris på 3 100 SEK uppnåddes