Okänd konstnär 1800/1900-tal

(Sverige)
Okänd konstnär 1800/1900-tal
(Sverige)

OKÄND KONSTNÄR 1800/1900-TAL , olja på duk, otydligt signerad.

Skogsvy med kor, otydligt signerad, 146 x 95 cm.

Uppfodrad duk. retuscher. Färgbortfall. Slitage. Skrapmärken.

Utropspris
4 000 SEK