STOLAR 3+2, "fanett", Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken och Stocka.

Teak och björk. Formpressad sits. spjälrygg, kopplade ben.

Slitage. Repor och märken. Två ryggar något rangliga.

Utropspris
3 000 SEK