LJUSSTAKAR, ett par, silver, stämplade Cohr, omkring 1900-talets mitt.

Fyrkantiga avsmalnande skaft på rektangulära fotplattor. Höjd 11,5 cm.

Bruksslitage. Mindre bucklor. Fyllda fötter.

Utropspris
1 500 SEK