Design
901505

STEFAN DIEZ, stolar, 4 st, "E15 Houdini", enligt uppgift inköpta 2012

Formpressad ekfaner, klädd sits med textil "kvadrat stil cut trio". Etikettmärkta.

Bruksslitage. Fanerskador. Smärre fläckar. En stol med fanerlagning.

Utropspris
4 000 SEK