KENNETH WIKSTRÖM, FÅTÖLJER ETT PAR, "Zil", tillverkare Inno 1990-tal.
Metallstomme, fast stoppad klädsel, armlän med träyta. Bredd 59 cm, sitthöjd 45 cm, tot. höjd 79 cm.
Slitage och fläckar.