Laila Pullinen

(Finland, 1933-2015)
Laila Pullinen
(Finland, 1933-2015)

LAILA PULLINEN, brons, signerad LP, numrerad 119, 1970-tal.

"Nödens tre ansikten". Storlek 9,5 x 9,5 x 9,5 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 000 SEK