CECILE Ryden JOHNSON

(USA, 1916-2010)
CECILE Ryden JOHNSON
(USA, 1916-2010)

CECILE RYDEN JOHNSON, serigrafi, signerad och numrerad 131/400.

Skidåkare. Bildstorlek ca 70 x 54,5 cm.

Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK