KAMERA, mellanformat, Mamiya RZ67 Pro med två objektiv och tillbehör.

Kamerahus med två objektiv: Sekor z f = 110 mm 1:2.8 samt Sekor c
f = 50 mm 1:4.5. Kamerahusets höjd ca 14 cm. I Låda.

Bruksslitage. Optik med mindre repor och smuts. Ej funktionstestad. Märken. Repor. Slitage.

Utropspris
8 000 SEK