SERVISDELAR, ca 60 delar, porslin, Rosentahl.

14 st tallrikar diameter ca 24,5 cm.
9 st assietter diameter ca 14,5 cm.
14 st djupa tallrikar diameter ca 22,5 cm.
1 st såsskål på fat.
1 st sockerskål med lock.
1 st djup skål diameter ca 18,5 cm.
2 st uppläggningsfat längd ca 28 cm resp. 33 cm.
7 st tekoppar med fat.
11 st kaffekoppar med fat.

Flertal med nagg. Slitage.

Utropspris
1 500 SEK