14K guld, manuell, plexiglas, alarm, läderband, ca 1962. Caliber 814, Verknr 1518115, Referensnr 3030, Boettnr 023530, Boett signerad Cased and timed in U.S.A. 14K gold S&W
Skadad urtavla, bruksskick