LeCOULTRE, Memovox, armbandsur, 33,8 mm,

14K guld, manuell, plexiglas, alarm, läderband, ca 1962.

Caliber 814, Verknr 1518115, Referensnr 3030, Boettnr 023530, Boett signerad Cased and timed in U.S.A. 14K gold S&W

Skadad urtavla, bruksskick

Utropspris
11 000 SEK