SILVERTACKA

999,5 finsilver, Boliden, Sverige. Vikt ca 1 kg.

Längd ca 13,5 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Anlöpningar. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10470351 bukobject
    • 10470351 thumb
    • 10470349 thumb
    • 10470350 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    5 612
    576 EUR
    646 USD

    Budhistorik (11 bud)
    217 maj 13:365612SEK
    4A17 maj 13:365550SEK
    415 maj 22:505400SEK