Belysning Bordslampor
903933
BORDSLAMPOR, ett par, glas, Luxus, 1900-talets andra hälft.
Bordslampor, ett par, glas, luxus, 1900 talets andra hälft

Rund form. Gultonat glas. Höjd 19 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK