ALMANACH DE GOTHA, 40 st, 1834,1855-1920.

1834. 1855-1870. 1871-1872, 1878-1879. 1881,1883. 1885-1889.
1890,1893,1897-1899.
1900,1905,1908. 1917-1920.

Slitage. Ställvis omfattande slitage. Smärre fläck.

Proveniens

Familjen von Schwerin, Skarhults slott.

Utropspris
1 800 SEK