KONSTBÖCKER,4 st, bland annat "The Castels of Great Britain", av Sidney Toy, London 1953.

The Castels of Great Britain", av Sidney Toy, London .
"The setts of the Scottish Tartans" red. Donald Calder Stewart, London 1950.
Das Deutsche Zimmer der Gothik und Renaissance... av Georg Hirth , 1886.
Il Pizzo Antico Stile e Tecnica. Irma Soster, Milano 1931.

Slitage. "Il Pizzo Antico Stile e Tecnica" med fläckar.

Proveniens

Familjen von Schwerin, Skarhults slott.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

195. Cecilia Edefalk, "Självporträtt med Pistol", 1993.
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK