Olof Rudbeck d.y.

(Sverige, 1660-1740)
Olof Rudbeck d.y.
(Sverige, 1660-1740)

OLOF RUDBECK D.Y., "Portföljen", René Coeckelberghs Bokförlag, 1988.

Faksimilutgåva av fågellitografier. Mått 60 x 46 cm.

Smärre slitage. Ej fullständigt genomgången. Omslag med fläckar och slitage.

Utropspris
2 000 SEK