Design
904456

PALLAR, 2 st samt BORD, Erik Höglund, Kopparfly, Boda Möbler, 1960-tal.

Bok. Pallarna med flätad sadelgjord. Bord med kopplade ben, diameter 50, höjd 43 cm. Brännmärkta Erik Höglund, Kopparfly, made in Sweden.

Bruksslitage, ställvis något hårdare.

Utropspris
1 500 SEK