BERTIL VALLIEN OCH KJELL ENGMAN, 2+1 st. Signerade och numrerade. KOSTA BODA.
Vas, Kjell Engman, nr 49542. Höjd 36 cm.
Blå flaska, Bertil Vallien, nr 48015. Höjd 28 cm.
Gul flaska, nr 48177. Höjd 42 cm.
Obetydligt ytslitage.