VÄGGKLOCKA, 1930/40-tal.

VÄGGKLOCKA, 1930/40-tal.

Arabiska siffror i vitmetall. Mahogny samt svartmålad ram. Diameter 35 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK