UNDERSKÅP/TV-BÄNK, Varié TV1 Arne Wahl Iversen, IKEA, 1900-talets mitt,

Teak, massiv samt fanér. Med två lådor. Längd 101 cm, djup 45 cm, höjd 44,5 cm.

Slitage.

Svenska Möbler s. 574, Andreas Siesing.

Utropspris
1 500 SEK