Thomas Pyne

(Storbritannien, 1843-1935)
Thomas Pyne
(Storbritannien, 1843-1935)

THOMAS PYNE, akvarell, signerad

Mor och dotter på landsväg utanför stadsgrän. Oramat 24 x 35 cm.

Fläckar. Gulnad.

Utropspris
1 500 SEK