Dixon Clark

(Storbritannien, 1849-1944)
Dixon Clark
(Storbritannien, 1849-1944)

DIXON CLARK, olja på duk, signerad.

"An Old Midland Orchard", kor under blommande träd. 77 x 122 cm. Oramad.

Några repor. Mindre krackelyr.

Utropspris
5 000 SEK