PROVDOCKA

Johansen, Kopenhavn, 1900-talets första hälft - mitt.

Byst. Peruk bärande provdocka. Märkt undertill. Höjd 60 cm.

Konditionsrapport

Slitage, färgbortfall. Krackelyrer. Sköra armar. Sprickor. Skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - C2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fredrik Anthony

Fredrik Anthony

+46-761 262154
fredrik.anthony@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497165 bukobject
    • 10497165 thumb
    • 10497172 thumb
    • 10497164 thumb
    • 10497166 thumb
    • 10497167 thumb
    • 10497168 thumb
    • 10497169 thumb
    • 10497170 thumb
    • 10497171 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 2 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    350
    36 EUR
    39 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    130 apr 14:45350SEK