SAMLING FICKURSDOSOR

21 st, 1900-talets första hälft.

Glas och mässing. Några med souvenir tryck i locken. Längd 6 - 11 cm.

Konditionsrapport

Slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496782 bukobject
    • 10496782 thumb
    • 10496781 thumb
    • 10496784 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 850
    295 EUR
    322 USD

    Budhistorik (20 bud)
    6A18 apr 19:362850SEK
    818 apr 19:362650SEK
    618 apr 15:242450SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes