JACOBUS FREUDENBERG, signerad, olja på pannå 35 x 43 cm.
Landskap med staffarsfigurer och boskap. Olja på pannå 35 x 43 cm.
Ytsmuts.
Smärre skrapmärken.
Ett par obetydliga färgbortfall.