VÄGGLAMPOR

Ett par, "Klot 3", metall, Hemi, 1970-tal.

Mässingsfärgad metall. Höjd 24 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496189 bukobject
    • 10496189 thumb
    • 10496188 thumb
    • 10496190 thumb
    • 10496193 thumb
    • 10496191 thumb
    • 10496192 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    800
    82 EUR
    89 USD

    Budhistorik (9 bud)
    4A21 apr 10:06800SEK
    521 apr 10:06750SEK
    420 apr 11:38700SEK