JOAN MIRÓ, BÖCKER, 3 st, "Joan Miró, Litographe I, II och III med 12 + 12 + 6 litografier inkl omslag.
Skyddsomslag av originallitografier. Illustrationer och färglitografier invändigt. 33x26 cm.
Ej genomgången. Ställvis slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10