BERLOCKER, 4 st, med olikfärgade pastestenar.

En berlock i form av en nyckelpiga, 18K guld med emalj dekor och italiensk kontrollstämplar. Tre berlocker med pastestenar, två klotformade, en i form av en ekollon, förgyllt silver med okända stämplar. Totalvikt ca 10,3 g.

Mindre förlust av emalj dekor till nyckelpiga. Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
2 000 SEK