SANDERSSON, (STAFFAN ANDERSSON) Archival pigment print, signerad o numrerad 2/12 på passepartout.
In Passing "Winter in Paris" 2011. Dagmått 44 x 59.
Ej examinerad ur ram.
Galleri Jaeger Jansson Lund 2014
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK