ALPS

Fred Flintstones Bedrock Band ,Japan, 1960-tal.

Gummi, plast, metall och tyg. Batteridriven. Höjd 23 cm. I originalkartong.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Trumman med skador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V6

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    550
    56 EUR
    62 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    328 jun 17:57550SEK
    227 jun 23:16500SEK
    120 jun 20:39300SEK