RINGAR, 2 st, en med briljantslipade diamanter, 18K guld.

Ring med briljantslipade diamanter, totalt 0,35 ct enligt gravyr. Schalins ringar, Östersund. Storlek 15,5/48,5. Ring med graverad mönster på kanten. Schalins ringar, Östersund. Storlek 15,5/48,5. Båda med inskriptioner. Totalvikt ca 5,5 g.

Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
3 200 SEK