BESTICKSERVIS, ca 40 delar, silver modell "Haga", Skandia Hultman KB, Stockholm, 1950/60-tal

11 bordsknivar, 21 cm
11 matgafflar, 19 cm
8 st bordsskedar, 19 cm
6 matskedar, 21,5 cm
4 efterrättsskedar, 16,5 cm
Vikt ca 1720 g.

Smärre slitage.

Utropspris
4 500 SEK