OFFICERSVÄRJA

Batten & Adams 1800-tal,

För Marinen. Längd totalt ca 89 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Torrsprickor. Anlupen.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V7

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10495972 bukobject
    • 10495972 thumb
    • 10495973 thumb
    • 10495974 thumb
    • 10495975 thumb
    • 10495976 thumb
    • 10495977 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    7 200
    746 EUR
    801 USD

    Budhistorik (41 bud)
    321 apr 18:227200SEK
    4A21 apr 18:227000SEK
    321 apr 18:227000SEK