JOHAN KROUTHÉN

Olja på duk, signerad.

Hus, körsbärsblom, sjö och båt. Mått ca 49x74 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L37

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10504502 bukobject
    • 10504502 thumb
    • 10504503 thumb
    • 10504504 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 SEK

    Slutpris

    70 000
    7 258 EUR
    7 796 USD

    Budhistorik (32 bud)
    4A26 apr 20:5770000SEK
    726 apr 20:5770000SEK
    426 apr 20:5568000SEK
    Acceptpris på 32 000 SEK uppnåddes