IVAN SERGEEVICH LEBEDKIN

VODKAKOPP, silver, Moskva, 1898-1908.

I form av lodjurshuvud. Invändigt förgylld. Höjd 6,5 cm, vikt 230 gram.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L28

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496367 bukobject
    • 10496367 thumb
    • 10496373 thumb
    • 10496374 thumb
    • 10496368 thumb
    • 10496369 thumb
    • 10496371 thumb
    • 10496370 thumb
    • 10496372 thumb
    • 10496375 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    16 500
    1 713 EUR
    1 866 USD

    Budhistorik (34 bud)
    721 apr 18:3916500SEK
    5A21 apr 18:3916000SEK
    521 apr 18:2815500SEK
    Acceptpris på 4 500 SEK uppnåddes