PLAFONDLAMPA

1930-tal.

Etsat glas glas med slipad dekor, skaft med krön av plym med prismor. Diameter 52, höjd ca 65 cm.

Konditionsrapport

Nagg kring plafondens fäste. Skador. Ej funktionstestad. Delar saknas vid montering av plafond.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H73

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10495376 bukobject
    • 10495376 thumb
    • 10495377 thumb
    • 10495378 thumb
    • 10495379 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    400
    41 EUR
    44 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    121 apr 21:01400SEK
    121 apr 17:03300SEK