OKÄND KONSTNÄR, akvarell, 1800-tal
Skeppsporträtt. "Schooner. ENCHANTRESS. of. FALMOUTH Cap Lower. 1880". 44 x 63,5 cm.
Revor. Ej examinerad ur ram.