Design
907630

Ann Wåhlström

(Sverige, Född 1957)
Ann Wåhlström
(Sverige, Född 1957)

ANN WÅHLSTRÖM, karaff, glas, Kosta Boda, 1990-tal/2000-tal.

Dekor av luftbubblor, samt röd och blå glasmassa. Signerad Kosta. Höjd ca 43 cm.

Slitage.

Formgivare

Utropspris
2 000 SEK