ARMBAND med ametist kulor samt odlade pärlor.

Ø ca 6,45-6,80 mm. 18K guld. Längd ca 19,5 cm. Totalvikt ca 9,2 g.

Mindre ojämnheter på yta av odlade pärlorna. En odlade pärla med en spricka. Bruksslitage, mindre repor.

Utropspris
2 000 SEK