IKON, Ryssland, tempera på pannå, 1800-talets mitt.

Nicholaus Undergöraren. 54 x 46 cm.

Dekorbortfall. Krackelyr. Färgbortfall. Sprickor.

Utropspris
5 000 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13