MATTA

"Wemmenhög", rölakan, Erik Lundberg, Vävaregården Eringsboda, ca 243 x 165 cm.

Signerad V. Sverige 1960-tal.

Konditionsrapport

Obetydliga fläckar. Ställvis skadade fransar, några saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - P5

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christopher Stålhandske

Christopher Stålhandske

+46-708 191258
christopher.stalhandske@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10495612 bukobject
    • 10495612 thumb
    • 10495607 thumb
    • 10495609 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    2 600
    269 EUR
    289 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (13 bud)
    321 apr 20:592600SEK
    321 apr 20:592400SEK
    321 apr 20:592200SEK