CHARLES SCHNEIDER

Vas, glas, Frankrike, 1900-talets första hälft.

Överfång med etsad och slipad dekor av blommor. Graverad signatur Schneider. Höjd 41,5 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V60

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10495649 bukobject
    • 10495649 thumb
    • 10495650 thumb
    • 10495651 thumb
    • 10495652 thumb
    • 10495654 thumb
    • 10495653 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    2 000
    207 EUR
    222 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    221 apr 18:072000SEK
    119 apr 02:10500SEK