TAKLAMPA

1900-talets mitt.

Stomme av mässing, dekor av teak. Fem ljuspunkter, kupor av lilatonat glas. Diameter 58. Höjd 62 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - M3

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10489032 bukobject
    • 10489032 thumb
    • 10489033 thumb
    • 10489034 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)