TAKLAMPOR

2 st, 1900-talets andra hälft.

Kromad stomme, kupor av glas. En ljuspunkt. Höjd 50 och 80 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H40

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10489337 bukobject
    • 10489337 thumb
    • 10489338 thumb
    • 10489339 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    650
    67 EUR
    73 USD

    Budhistorik (8 bud)
    421 apr 20:51650SEK
    321 apr 20:51600SEK
    421 apr 20:51550SEK