FERNAND LÉGER

Färglitografi, 1955-59, stämpelsignerad och numrerad 80/180.

"Les nuages" ur "La Ville". Bladstorlek 50 x 64,5 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Färgerna bleknade.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V445
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497153 bukobject
    • 10497153 thumb
    • 10497154 thumb
    • 10497155 thumb
    • 10497156 thumb
    • 10497157 thumb
    • 10497158 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 12 000 SEK

    2 600
    269 EUR
    289 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    521 apr 19:442600SEK
    321 apr 12:521700SEK
    420 apr 15:521600SEK